Şimdi okuma
MiniJ duvar çamaşır makinesi. Xiaomi ekosisteminde yeni bir cihaz
Duvar çamaşır makinesi xiaomi

Xiaomi duvar çamaşır makinesi

MiniJ tarafından üretilen bir duvar yıkayıcı olan crowdfunding platformunda yeni bir ürün ortaya çıktı. Posiada unikalny kształt, producent określa go dwoma słowami, kropla wody. Bu konudaki pazarlama hayal gücümün büyük bir yansıması oldu.

Minij duvar çamaşır makinesi

Boyutlar 67 cm x 57,5 cm x XUMUM cm ve 34.8kg ağırlığıdır. Parçanın üzerine monte etmek için en az 24 boş alanınız olmalıdır, Xiaomi her boyutta en az 0.9 santimetre boş alan tutmanızı sağlar. Kirli kıyafetleri koymak için kapı bulunabilir. przodzie. Na grubych szklanych drzwiach Xiaomi umieściło dotykowy ekran LCD za pomocą którego można sterować pralką. Do wyboru jest osiem różnych programów prania. Grzałka zastosowana w pralce potrafi podgrzać wodę do temperatury 95 ° C, która jest skuteczna w usuwaniu nawet 99,99% pospolitych bakterii. Pralka nadaje się do prania różnych rodzajów tkanin, w tym delikatnych, należy tylko pamiętać o wybraniu odpowiedniego programu aby nie uszkodzić materiału. Pralka może pomieścić do 3 kg ubrać na jedno pranie. 

Xiaomi duvar çamaşır makinesi

Pralka ścienna MiniJ i Xiaomi wykorzystuje silnik o zmiennej częstotliwości Direct Drive, na taką samą technologię decydują się najbardziej znani producenci pralek na świecie jak choćby Samsung, Whirpool czy LG.  W porównaniu do tradycyjnego napędu taśmowego, silnik konwersji częstotliwości DD zużywa mniej prądu i generuje mniejszy hałas podczas pracy, wynosi tylko 45 dB. Kompaktowy rozmiar oznacza, że ​​produkt nie zajmuje zbyt dużo miejsca, sprawdzi się idealnie w małych, ciasnych łazienkach. 

Ayrıca bakınız

Minij duvar çamaşır makinesi

Pralka ścienna Minij została wyceniona na  2499 juanów,  $380 i jest już w sprzedaży. Niestety póki co tylko na terenie Państwa Środka.